Bezpłatnie policzymy Twoją zdolność kredytową, a następnie wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt hipotecznych spośród wszystkich oferowanych na rynku, dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb. Przedstawimy wszystkie dostępne dla Ciebie oferty banków, wspólnie dokonamy ich analizy i porównania tak abyś ostatecznie to Ty mógł dokonać końcowego wyboru, a następie sprawnie przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Oszczędność czasu
analiza ofert 12 banków

Jasna i przejrzysta oferta
0 zł ukrytych kosztów

Nasze usługi są bezpłatne
0% prowizji

Oferta dopasowana do
potrzeb i oczekiwań Klienta

Pomoc w skompletowaniu
dokumentów

Oszacowanie zdolności
kredytowej

Kredyty hipoteczne

Skorzystanie z rozwiązania jakim jest kredyt hipoteczny pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym lokum. Zdajemy sobie sprawę, iż wybór oferty konkretnego banku jest jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy wszystkie kredyty dostępne na rynku – wspólnie wybierzemy ten najkorzystniejszy dla Ciebie.

W naszej ofercie kredytów hipotecznych posiadamy:

mieszkaniowe kredyty hipoteczne,
mieszkaniowe kredyty budowlano-hipoteczne,
kredyty hipoteczne refinansowe,
kredyty hipoteczne konsolidacyjne,
pożyczki hipoteczne.

We wszystkich wymienionych powyżej kredytach zabezpieczenie spłaty kredytu stanowi wpis hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości, na rzecz kredytującego banku.

Mieszkaniowe kredyty hipoteczne oraz budowlano-hipoteczne to najczęściej wykorzystywane rozwiązania pozwalające na realizację marzenia o własnym mieszkaniu lub domu. Podstawową ich zaletą jest niskie oprocentowanie oraz długi okres spłaty, co pozwala na dopasowanie wysokości rat do Twoich możliwości finansowych. Za pomocą kredytu można sfinansować:

zakup domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym lub wtórnym,
zakup lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym na rynku pierwotnym lub wtórnym, w tym zakup spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu,
budowę domu systemem gospodarczym lub z udziałem generalnego wykonawcy,
zakup działki budowlanej,
nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego,
adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,
remont/modernizację/wykończenie nieruchomości,
refinansowanie nakładów poniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na wyżej wymienione cele.

Kredyt hipoteczny refinansowy przeznaczony jest dla osób, które dokonały już inwestycji budowlanej/mieszkaniowej natomiast chciałyby zamienić swój obecny kredyt na tańszy, zmienić okres spłaty kredytu lub też uzyskać nowy kredyt w kwocie pierwotnie zaciągniętego kredytu uzyskując w ten sposób wolne środki na dowolny cel (w wysokości dotychczas spłaconych rat).

Kredyt hipoteczny konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób posiadających więcej niż jedno zobowiązanie, które chcą je połączyć w jeden kredyt o jednej racie i atrakcyjnym oprocentowaniu.

Pożyczka hipoteczna to rozwiązanie dla osób, które posiadają nieruchomość i potrzebują gotówki na dowolny cel udzielanej na bardzo korzystnych warunkach. Zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość. Koszt takiej pożyczki jest zdecydowanie niższy od kredytu gotówkowego, a okres spłaty może wynosić nawet 30 lat.

Kredyt/pożyczka hipoteczna może być udzielona osobom, które uzyskują dochody z tytułu:

umowy o pracę,
kontraktów,
działalności gospodarczej – wszystkie formy opodatkowania,
umów zleceń, umów o dzieło, z tytułu najmu nieruchomości,
udziałów w spółkach,
działów specjalnych produkcji rolnej,
emerytur i rent,
pracy poza granicami Polski,
obsługujemy także cudzoziemców oraz osoby z nie najlepszą historią kredytową.

by Hipoteczni.com