DLACZEGO TO NAM POWINIENEŚ POWIERZYĆ SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI?

  • Twoją nieruchomością zajmie się zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wypracowanym kontaktom w branży jesteśmy w stanie sprzedać Twoją nieruchomość w możliwie najkrótszym czasie!
  • Dbamy o bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są objęte polisą OC oraz licencją zawodową. Możesz być pewny, że skrupulatnie zweryfikujemy stan prawny nieruchomości oraz w razie potrzeby pomożemy go wyprostować. Pamiętaj, nieruchomości bez zawiłości prawnych uzyskują wyższą cenę!
  • Profesjonalnie przygotujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży. Dobrze przygotowana oferta zyskuje większe zainteresowanie co przekłada się na wyższą cenę transakcyjną. A przecież chcesz uzyskać jak najlepszą cenę za swoją nieruchomość?!
  • Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i zaufanie, na które chcemy zapracować. Bazując na tym oferujemy usługę na najwyższym poziomie w oparciu o rzetelną i lojalną współpracę.
  • Pomagamy w znalezieniu finansowania. Dzięki współpracy z ekspertami z rynku finansowego jesteśmy w stanie zweryfikować zdolność kredytową klienta kupującego w kilka godzin. Dzięki temu zyskujesz pewność, że transakcja dojdzie do skutku.
  • Dbamy tylko o Twoje interesy. Reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, co daje Tobie pewność, że uzyskasz najlepszą możliwą cenę za swoją nieruchomość. Wybierając nasze biuro masz pewność, że oferta trafi również do innych pośredników z którymi współpracujemy.

Jak wygląda proces naszego działania?

Zgłoś swoją Nieruchomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EstiCRM z siedzibą w Gdańsku.