DLACZEGO POWINIENEŚ POWIERZYĆ POSZUKIWANIA NAM?

  • Wyszukaniem wymarzonej Nieruchomości zajmie się Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wypracowanym kontaktom w branży jesteśmy w stanie zaproponować każdą dostępną na rynku Nieruchomość.
  • Dbamy o bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są objęte polisą OC oraz licencją zawodową. Możesz być pewny, że skrupulatnie zweryfikujemy stan prawny Nieruchomości oraz wesprzemy Ciebie w całym procesie związanym z formalnościami niezbędnymi przy kupnie.
  • Profesjonalnie przygotujemy się do zakupu Twojej wymarzonej Nieruchomości. Dokładnie zbadamy rynek pod kątem dostępnych ofert i wesprzemy Ciebie w procesie decyzyjnym uwzględniając wszystkie możliwości i alternatywy.
  • Bezpłatnie pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszego finansowania. Dzięki współpracy z ekspertami z rynku finansowego jesteśmy w stanie zweryfikować Twoją zdolność kredytową w kilka godzin i zaoszczędzić Twój czas, który stracisz na wycieki od banku do banku. Dzięki temu zyskujesz pewność, że transakcja dojdzie do skutku a Ty nie stracisz zadatku.
  • Dbamy tylko o Twoje interesy. Reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, co daje Tobie pewność, że kupisz Nieruchomość w najlepszej cenie. Mając nas po swojej stronie możesz być pewny, że negocjacje przebiegną z korzyścią dla Ciebie.

JAKIE SĄ ZALETY INWESTOWANIA W NIERUCHOMOŚCI?

 stały wzrost wartości zakupionej nieruchomości
możliowść czerpania korzyści z wynajmu zakupionego mieszkania lub lokalu
namacalność
niskie ryzyko inwestycyjne
możliwość szybkiego zwrotu zainwestowanych pieniędzy
wyższa stopa zwrotu niż na lokacie
zabezpieczenie emertylane

Zastanawiasz się nad inwestycją?

Czy wiesz ile wynosi oprocentowanie na lokacie? 2% może 3%? Z inwestycji w nieruchomości uzyskasz kilkukrotnie wyższy zwrot.

Inwestując na giełdzie ponosisz duże ryzyko straty, natomiast wartość Twojej nieruchomości będzie stale i regularnie wzrastać. Co więcej, nieruchomość jest dobrem namacalnym, którym możesz w dowolny sposób rozporządzać.

Jak już ustaliłeś, że nieruchomości to bezpieczna inwestycja to trzeba się zastanowić jak zmaksymalizować zysk z inwestycji? Zapewne będziesz chciał ją wynająć. Ale pojawia się pytanie w jakiej formie, żeby uzyskać najwyższą stopę zwrotu.

Doradzimy Ci jak zmaksymalizować zysk z inwestycji w nieruchomości. Przedstawimy możliwe rozwiązania i sposoby zwielokrotnienia zwrotu zainwestowanych środków.

Profesjonalna obsługa

Indywidulane podejście

Bezpieczna transakcja